Oczyszczanie Organizmu Maxymalna Energia

Ostatni kawałek układanki – zakwaszenie żołądka a stan naszego zdrowia.
17 kwietnia 2017
Odrobaczanie – Kąpiel Odrobaczająca
14 grudnia 2017
Pokaż wszystkie

Oczyszczanie Organizmu Maxymalna Energia

Proponuję Ci Oczyszczanie Organizmu z moją pomocą programem Detox max energy idealnym na lato.

Jest to oczyszczanie organizmu które zostało opracowane i przebadane klinicznie.

Podczas oczyszczania pracujemy na dwóch filarach, jednym z nich są zalecenia dietetyczne, drugim towarzyszące temu preparaty ziołowe, czyli skoncentrowane wyciągi roślinne oraz preparaty organiczne i mineralne. Są to całościowe systemy a prace nad ich stworzeniem trwały kilkanaście lat. Systemy te stanowią mądrze opracowaną, kompleksową całość a efekty detoxu są fantastyczne. OPINIE PO DETOXIE

DLACZEGO WARTO?

Po programie poprawia się samopoczucie, pojawia się ładna, rozświetlona i gładka cera. Obserwujemy poprawę zdolności umysłowych, pamięci i koncentracji. Poprawia się praca wątroby, serca, nerek, jelit.
Odnotowujemy poprawę metabolizmu i przyswajania składników odżywczych oraz odbudowę sprawnego działania układu pokarmowego. Często efektem takiego detoksu jest zmniejszenie się lub nawet zanik alergii i chorób autoimmunologicznych.
Poza tym następuje zanik różnych dolegliwości, wzrost odporności, przypływ energii. Co jeszcze się zmienia? Pojawia się uczucie lekkości, błysk w oku, lepszy stan włosów a emocjonalnie? Większy spokój wewnętrzny, większa kontrola emocji, dobry, głęboki sen oraz eliminacja apatii,. Po takim oczyszczaniu organizm jest wypoczęty i zregenerowany. Wspaniałym efektem jest także naturalna zmiana nawyków żywieniowych na zdrowe.

Detox Energy Max to kompleksowe podejście, zapewniające bezpieczne usunięcie z organizmu toksyn, zdrowie komórek, aktywność i dobre samopoczucie !

Program Detox Energy Max kosztuje 400 zł i nie ma ograniczeń terytorialnych ! UK, Australia, Francja czy US – każdy może to zrobić z Zielonym Detoxem !

coral detox111

Imię

Temat

Adres email

Treść

Już w początkowej detoxu oczyszczającej zauważysz różnicę w… ilości energii. Wynikać to będzie z lepszego nawodnienia, intensywniejszej pracy nerek i oczyszczania organizmu z złogów czyli niestrawionego pokarmu i toksyn.

1

Szybko też odczujesz, pobudzenie i usprawnienie perystaltyki jelit, co jest początkiem eliminowania z ciała toksyn. A uwolnione substancje trujące, które nie zostaną od razu wydalone, będą krążyły jeszcze przez jakiś czas po twoim organizmie wraz z krwią więc warto się upewnić że pijesz min 1.5 L wody z cytryną lub coral mine dziennie – codziennie !1034

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × 1 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.