Na co jest i jak używać? Magiczny proszek czyli nasza Hydro Moc

Jak zdusić przeziębienie w zarodku?
15 stycznia 2020
Czy da się jeść zdrowo zimą?
17 stycznia 2020
Pokaż wszystkie

Na co jest i jak używać? Magiczny proszek czyli nasza Hydro Moc

Magiczny proszek (Hydro Moc) co to jest?—

Silny antyoksydant, który sprawia że migreny nie są już straszne, bóle mięśni są o połowę mniejsze a angine można pokonac w kilka godziń.

To proszek który jest tak silnie przeciw zapalny, że mozna go stosować na każdy stan zapalny, a jak wiesz, ból to JEST wołanie o pomoc organizmu, który walczy ze stanem zapalnym.

Magiczny Proszek pomoże przy każdym bólu, można też wysypywać na rany skóry, czy posypywać okolice intymne w przypadku infekcji. Nie za często bo ma pH zasadowe a pochwa kwaśne, ale w przypadkach gdy czujemy że zaczyna się infekcja intymna to najlepsze i najszybsze rozwiązanie.

Co jeszcze?

Zwiększa potencjał energetyczny organizmu stymuluję wytwarzanie energii na poziomie komórkowym,

1. Magiczny proszek zapobiega utlenianiu zdrowych komórek w organizmie

2. przywraca w organizmie sprzyjające środowisko alkaliczne,

3. niweluje stany zapalne w stawach. Zabija migreny

5. obniża każdy ból

6. zapobiega rozprzestrzenianiu się chorob—To co przekonałam?

—Dla mnie to MUST HAVE apteczki i zrobiłam sobie zapas —Data ważnosci jest długa bo 2 lata!

https://sklep.zielonydetox.pl/product/magiczny-proszek-kaps/

Marta pisze o nim:

„Marzyłam o kawie, której przed detoksykacją piłam około 4 filiżanek dziennie, jednakże starałam się być silna. Dodatkowo dostałam silnego bólu głowy, ale również na to są sposoby! Szybkie zażycie 2 kapsułek Magicznego Proszku rozpuszczonych w ciepłej wodzie, powoduje cuda.

NIGDY !!! WCZEŚNIEJ nie myślałam, że uda mi się pozbyć bólu głowy bez „ciężkich: lekarstw obciązających wątrobę. Magiczny proszek zawiera silne przeciwutleniacze zapobiegające działaniu wolnych rodników i dodatkowo świetnie nawadnia organizm w ciągu kilku minut czujemy ulgę i odpuszczenie bólu głowy.

Uff Magiczny proszek pomógł na ociężałość i zmęczenie miałam z głowy.”

Na co jeszcze jest Magiczny Proszek (Hydro Moc)?

Skuteczność detoxu znacznie wzrośnie, jeśli przy każdym etapie stosuje się wodę z dodatkiem Magicznego proszku czyli naszej Hydro mocy, który sam w sobie jest unikalnym, naturalnym środkiem przywracającym zdrowie.

Magiczny proszek dodaje się do ciepłej, czystej wody. Hydro moc zawiera zasadnicze składniki mineralne w postaci przyswajalnej odpowiednim stosunku. Magiczny proszek zmniejsza napięcie powierzchniowe wody, alkalizuje ciało, czyści z chloru i substancji toksycznych, nadaje wodzie odpowiednią strukturę.

Pomaga w usuwaniu, rozmiękczeniu pozostałości w jelitach, po czym z łatwością można się wypróżnić . Dlaczego warto miec Magiczny Proszek? U mnie jest niezrownany jezeli chodzi o walke z bolem glowy, infekcjami intymnymi czy jakimikolwiek ranami (mowilam ci juz ze jak ktos sie u nas skaleczy to posypuje rane proszkiem i w try miga sie goi bez zakażeń!

A czy juz ktos Ci mowil ze odwakszanie organizmu to najlepsza profilaktyka nowotowrowa?

I ze choroby goszczą się w zakwaszonym środowisku?

Pijąc Magiczny proszek profilaktycznie codziennie, masz pewnosc ze robisz dla organizmu cos dobrego! Nie zawsze udaje sie trzymac diete czy unikac stresu, magiczny proszek jest wlasnie na takie okolicznosci!

DAWKOWANIE znajdziesz tutaj: https://sklep.zielonydetox.pl/dawkowania-i-sposob-uzycia/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seven + 19 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.