prozdrowotne SZKOLENIA DLA FIRM Program Zielony Detox dla firm

Wychodząc naprzeciw firmom dbającym o zdrowie i dobre samopoczucie swoich pracowników, opracowaliśmy programy prozdrowotne Zielony Detox dla firm ( prozdrowotne SZKOLENIA DLA FIRM ). W trakcie takiego programu szerzymy profilaktykę zdrowotną w oparciu o szkolenia dla pracowników, masaż w miejscu pracy czy indywidualne konsultacje.

zielonydetoxdlafirm

Prozdrowotne szkolenia dla Firm

Platforma prozdrowotna dla firm oferowana przez Zielony Detox zwraca uwagę przede wszystkim na przyczynowo-skutkowe połączenie efektywności w pracy z holistycznym podejście do dbania o pracownika. Wiemy już ze zadowolenie pracowników, zwiększenie motywacji do pracy a w konsekwencji ich efektywności bezpośrednio wpływa na rozwój każdej firmy. Poprzez programy prozdrowotne zapewnimy firmie nie tylko zdrowych i zadowolonych z życia pracowników, ale także przyniesiemy wymierne korzyści finansowe i interpersonalne dla całej firmy. W dobie chorób cywilizacyjnych najlepszą inwestycją dla każdego przedsiębiorstwa jest zadbanie o zdrowie i edukację prozdrowotną pracownika.

Prawdziwe zmiany są na wyciągnięcie ręki. Zmiany które zaowocują lepszym samopoczuciem pracowników.

Program promuje prawidłowe nawyki i motywuje pracowników do zwracania większej uwagi na swoje zdrowie oraz zdrowie swojej rodziny. Program realizowany jest w formie krótkich wykładów, plakatów, listy emaliowej. Istnieje również możliwość konsultacji face to face ze specjalistami z branży. Program Zielony Detox dla firm jest pierwszym krokiem budzącym świadomości prozdrowotną i dającym impuls do zmian na lepsze.

WARSZTATY „ZADBAJ O SWOJEGO PRACOWNIKA” DLA FIRM I INSTYTUCJI

Jak zarabiać na inwestowaniu w zdrowie pracowników?

Istnieje szereg metod i sposobów na to aby podnieść wydajność pracownika a tym samym wyniki finansowe naszej firmy.

Jedną z metod jest inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie pracownika.

Inwestycja w rozwój pracownika, to nie tylko szkolenia, wyjazdy i konferencje. Równie ważnym w dzisiejszym świecie jest zadbanie o komfort pracownika, jego zdrowie i dobre samopoczucie. To podejście okazuje się zazwyczaj najbardziej skuteczną i zarazem najlepszą inwestycją, a zarazem buduje lokalność wobec dbającej o pracowników firmy.

 

Rezultaty

Wzrost zaangażowania w pracy18

Poprawa zdrowia i wzrost produktywności

60

Prozdrowotne szkolenia dla Firm

Platforma edukacyjna Zielonego Detoxu skierowana do firm łączy w sobie zarówno ciekawe materiały edukacyjne w postaci prezentacji, porad i zaleceń przygotowanych w formie notatek a także indywidualnych rozmów z każdym z pracowników. Takie rozmowy stawiają na ich wielka indywidualność pracowników. Platforma zawiera szereg warsztatów pokazujących jak dbać o swoje zdrowie poprzez pożywienie oraz odpowiednią higienę pracy np. ergonomia pracy.

Na podstawie naszego doświadczenia możemy śmiało powiedzieć że każdy pragnie się dobrze czuć. Często dzięki małym ale precyzyjnym zmianom (jak np. dbanie o odpowiednie nawodnienie) możemy znacząco podnieść jakość naszego życia i zdrowia. Nasze zajęcia dzięki przystępnej i atrakcyjnej formie przekazu pozwolą aby przejście tego kroku było bardzo łatwe, a pozytywne rezultaty pojawią się po kilku dniach – czyli zdecydowanie szybciej niż byście się tego spodziewali.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS !
KONTAKT:

Imię

Temat

Adres email

Treść

ROZSZERZENIE PROGRAMU PODSTAWOWEGO:

Prawidłowa postawa podczas pracy a bóle pleców:

Porady ergonomiczne są to indywidualne spotkania pracowników z fizjoterapeutą- masażystą przy ich stanowisku pracy. Podczas audytów zwracamy uwagę przede wszystkim na indywidualną sytuację i budowę a także stan zdrowia pracownika. Pokazujemy proste sposoby dla poprawy sylwetki i udoskonalenia stanowiska i to wszystko bez konieczności zakupu dodatkowych sprzętów biurowych. Pracownicy uczą jak uniknąć nadmiernych przeciążeń kręgosłupa.

Fizjoterapeuta:

 • przedstawienie prawidłowego ustawienia wszystkich elementów stanowiska, ustawia elementy stanowiska – biurko, fotel , komputer, przybory
 • pomaga w korekcji sylwetki podczas pracy
 • wykonuje drobny masaż rozluźniający przy stanowisku pracy
 • proponuję naukę automasażu
 • przekazuje informacje dotyczące profilaktyki kręgosłupa
 • zwraca uwagę najczęstsze schorzenia związane z pracą siedzącą i sposoby radzenia sobie z nimi
 • zwraca uwagę na złe nawyki podczas pracy siedzącej
 • pokazuje proste ćwiczenia do wykonania przy biurku w celu zapobiegania bólom i przeciążeniom kręgosłupa

Work-life balance:

Work-life balance są to warsztaty dla osób które doświadczają wypalenia zawodowego. Wielu z pracowników pracujących w ciągłym napięciu, zmęczonych i przeciążonych fizycznie lub psychicznie nie radzi sobie z poziomem stresu i odpowiedzialnością. Często zdarzają się wypalenia zawodowe. Wypalenie zawodowe wiąże się z mniejsza motywacją do pracy, gorszym wykonywaniem obowiązków, a może nawet utratą doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Warsztaty oparte są na technikach relaksacji i szeroko-pojętego radzenia sobie ze stresem. W dobie szybkiego tempa życia zapominamy o odpoczynku i rozluźnieniu, które jest niezbędne do podtrzymania dobrej kondycji organizmu i efektywności w pracy. Stałe napięcie bezpośrednio przekłada się na nasze zdrowie i życie prywatne. Są prowadzone warsztaty wpływające na zwiększenie efektywności osobistej.

Trener:

 • pokazuje zalety utrzymywania równowagi pomiędzy praca zawodową a życiem osobistym
 • pokazuje proste techniki podnoszące samosadysfakcję i zadowolenie z pracy
 • zwraca uwagę na złą higienę pracy która przekłada się na pernamentne zmęczenie i wypalenie zawodowe
 • pokazuje proste ćwiczenia do wykonania w stresujących sytuacjach
 • zwraca uwagę na konsekwencje zaburzonej równowagi work-life

Prawidłowe żywienie:

Osoba prowadząca szkolenie zapozna wszystkich z zasadami prawidłowego żywienia, które mają duży wpływ na zdrowie i prawidłowy rozwój fizyczny. Dodatek ten jest dedykowany dla osób, zainteresowanych wprowadzeniem w życie odpowiednich nawyków żywieniowych przy ograniczonych możliwościach jakimi są: obowiązki domowe, praca na pełnym etacie, brak czasu, praca i inne obowiązki.

Ekspert:

 • uczy jak szybko przygotować zdrowe posiłki które można zabrac do pracy tkz. lunch boxy do pracy
 • opowiada o zdrowch i szkodliwe połączenia żywności
 • uczy czytania etykiet
 • porusza temat prozdrowotnych i energetyzujących koktajle
 • pokazuje jak wprowadzić zdrowe przekąski w pracy
 • tłumaczy jakich posiłków szczególnie unikać w „szybkim żywieniu”
 • uczy nas jak stres wpływa na odżywianie i odwrotnie
 • sygnalizuje jak dbać o zdrowie i podnosić odporność u dzieci