Czy korzeń mniszka lekarskiego jest skuteczniejszy od chemioterapii?
19 kwietnia 2016
Olejek z oregano – stop Candidzie ! stop Helicobacter ! stop chorowaniu
25 kwietnia 2016
Pokaż wszystkie

Oczyszczanie wątroby

Wątroba – nie skarży się bo nie ma receptorów nerwowych, nie możemy poczuć jak „boli”. Jak więc stwierdzić czy jest w dobrym stanie? Oczyszczanie wątroby.

To są najczęstsze objawy zanieczyszczonej wątroby ( jeżeli masz więcej niż 3 polecam Ci oczyszczanie wątroby):

-rozpieranie lub ucisk pod prawym żebrem
-gorycz w ustach
-wzdęcia brzucha
-niestrawność po spożyciu posiłku
-stolec który zostawia ślad w toalecie
-zimna i wilgotna skóra ciała
-pryszcze pomiędzy brwiami
-brzydki zapach potu
-pocenie się stóp
-pojawienie się piegów, znamion brązowych i brodawek
-skurcze w łydkach i palcach rąk
-zabarwiony na żółto język

Wątroba pełni bardzo ważną rolę w detoksykacji organizmu. Filtruje krew, przetwarza substancje odżywcze, produkuje żółć, aby wspomóc trawienie, zmienia potencjalnie groźne substancje toksyczne na nieszkodliwe tym samym pełniąc rolę „strażnika” naszego bezpieczeństwa i zdrowia.

Wątroba jest właściwie największym wewnętrznym organem w ciele człowieka zajmującym prawie całą prawą górną część jamy brzusznej.

Pomimo faktu, że wątroba odgrywa kluczową rolę dla ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia, nie dbamy o nią. Odpowiednio poprowadzone oczyszczanie wątroby jest „odmładzającym” doświadczeniem. Odblokowując przeciążoną złogami wątrobę skutecznie możemy poprawić zdolność organizmu do samo-detoksykacji, a tym samym polepszyć nasze samopoczucie.

Jest wiele sposobów i metod oczyszczania wątroby. Może być tak, że przy pierwszym oczyszczaniu nic właściwie się nie dzieje. Nie zrażamy się i oczyszczanie powtarzamy.

Na początku, mając dużo różnych złogów w wątrobie i woreczku, oczyszczenie wydaje się bardzo uciążliwe i organizm mocno się męczy, jeśli jednak zrozumiemy, że jest to „operacja bez skalpela”, łatwiej jest przeprowadzić takie oczyszczanie.

Kurację tę można rozpocząć dopiero po cyklu ODROBACZANIA i oczyszczania jelit, w przeciwnym razie powstaje ryzyko intoksykacji krwi wskutek wchłaniania w zanieczyszczonym jelicie substancji toksycznych, wydalanych z wątroby.

Średnio zanieczyszczony organizm potrzebuje za pierwszym razem ok 5 kuracji oczyszczających wątrobę. Kurację należy ponawiać, aż przestaną pojawiać się złogi. Następnie wystarczy przeprowadzać jeden raz w roku oczyszczanie na wiosnę. Jeżeli po czyszczeniu odczuwamy pewien dyskomfort w prawym podżebrzu lub gorzkość w ustach przy jedzeniu należy w takim przypadku nie zwlekać z następnym oczyszczaniem, ( przerwa 2 tygodnie ) . Świadczy to o tym, że złogi zostały niewyprowadzone do końca i wątroba wciąż jest zablokowana.

„Czas oczyszczenia nie jest łatwy i w zależności od stanu dróg żółciowych, można mieć nudności, pobolewania, bóle głowy, biegunkę, to w przeciągu następnego dnia po czyszczeniu występuje szybkie polepszenie samopoczucia. Pojawia się przypływ sił życiowych i taka poprawa samopoczucia, że wie się wtedy że cały trud się opłacił, a organizm staje się bardzo wdzięczny za tę pomoc, którą się mu wyświadcza. To wspaniałe odczucie. Poza tym niesamowicie mobilizuje widok tych złogów, które nas opuszczają! Jest to rzeczywiście „operacja bez skalpela””.

Przeciwwskazania do stosowania metod oczyszczających wątrobę: podrażnienie śluzówki przewodu pokarmowego, stan zapalny wątroby i woreczka żółciowego, ciąża, laktacja, menstruacja, przeziębienie.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak smacznie i zdrowo gotować, kliknij w grafikę poniżej i pobierz bezpłatny PDF z przykładami posiłków na cały tydzień. Są tam też potrawy które kochają są dobre dla naszej wątroby.

Proszę podziel się tym artykułem ze swoimi znajomymi. Każdemu może się przydać. Jeżeli nie chcesz go udostępniać możesz go po prostu POLUBIC

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts.
Click to show error
Error: Server configuration issue

źródło: http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_oczyszczanie_watroby_cz2.html

1 Komentarz

  1. Kasia pisze:

    Bardzo polecam oczyszczanie organizmu, a szczególnie oczyszczanie wątroby. Od około 3 lat bardzo dbam o swoje odżywianie. W 98% jest ono pozbawione mięsa, produktów mlecznych, glutenu i jest organiczne. Ponadto, biorąc pod uwagę, że jestem szczupła (rozmiar 36) nie przypuszczałam, że mam się jeszcze z czego oczyszczać. Moje zdziwienie było naprawdę wielkie. Okazało się, że mój organizm był przepełniony śluzem, a z wątroby już przy pierwszym oczyszczaniu pozbyłam się około 70 zielonych kamieni, niezliczoną ilość żółtych i ogrom kryształków cholesterolu (w formie drobnego piasku). Zgodnie z zaleceniami Andreasa Moritza mam zamiar powtarzać oczyszczanie wątroby aż do skutku. Boję się pomyśleć co by było gdybym dalej odżywiała się „normalnie”.
    Składam szczególne podziękowania Asi za troskę, zainteresowanie, ogromne zaangażowanie, porady i pomoc na każdym „froncie” :)))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

cztery × jeden =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.