Moj maluch je warzywa – czyli jakie zielone koktajle lubia dzieci #11
12 marca 2017
OFERTA
23 marca 2017
Pokaż wszystkie

Choroby cywilizacyjne a zielone koktajle #10

Wiemy już ze choroby cywilizacyjne takie jak te z autoagresji maja u podnóża zaburzenie stanu równowagi w organizmie.

Równowaga jest wtedy kiedy wszystkie orany pracują prawidłowo, gdy czujemy się wypoczęci po nocnej regeneracji i nasyceni po prostym posiłku. Kiedy trawimy bezboleśnie i kiedy się łatwo i bezproblemowo wypróżniamy.

Jednak jeżeli już coś się dzieje i mamy symptomy choroby. Jak poprawić swoje szanse na wyzdrowienie i dobre samopoczucie? Wystarczy zagonić naturę do pracy, bo pożywienie może być naszym najlepszym lekarstwem lub najmocniejsza trucizna

Dziś powiem Wam o 2 magicznych owocach, o kiwi i ananasie które są przeciwzapalne i bogate w enzymy pomagają zwalczyć nie tylko proste przeziębienie / a w tym są świetne ale tez pomagają przy chorobach autoimmunologicznych. Ale najpierw czy wiesz co to enzym trawienny?

Ja nie wiedziałam. To jest cząsteczka * wyobraź ją sobie jako kolorowa kuleczkę bardzo bardzo mała, która podłącza się do pokarmu który wprowadzamy do organizmu i powoduje jego rozpad na prostsze związki. Np Białko na aminokwasy.

Ale enzymy trawienne uczestniczą też w procesach odpornościowych, to one są odpowiedzialne za rozkładanie substancji których nasz organizm już nie potrzebuje, substancji toksycznych.

Kiwi i ananas maja ogrom takich własnie magicznych enzymów. W filmiku mówię jeszcze o innych metodach w walce z przeziębieniem.

Co więcej okazuje się ze przy spozywianiu dużej ilości kiwi dziennie można skrócić okres przeziębienia o cale 5 dni! A ananas jest świetny kiedy dopadnie nas ból gardła !

Dlatego zmixowanie tych świeżych owoców naprawdę pomoże nam na co dzień przy chorobach autoimmunologicznych a w stanach infekcji da nam dodatkowy zastrzyk energii. Chcesz więcej przepisów na zielony koktajl? Zapisz się a my prześlemy Ci je na maila.

Piękne zdjęcie: Honorata Alksinin

PRZEPIS :

  1.  4 kiwi
  2. 1 banan
  3. 1 plaser obranego ze skorki ananasa
  4. mrożone maliny jeżeli mamy
  5. 1 pomarańcza
  6. 2 garści szpinaku
  7. 100ml wody

Kliknij proszę w link i kliknij Subskrypcja !

SUPER MATERIAŁY DLA CIEBIE NA YOUTUBE KLIKNIJ

Bardzo mi pomożesz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

4 × pięć =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.