Leczy alergie, wspomaga w astmie i wzmacnia odporność – olej z czarnuszki
21 listopada 2018
Lekarstwo na wszelkie dolegliwości.
25 listopada 2018
Pokaż wszystkie

3 kroczki do lepszego zdrowia

Kocham ten stan gdy świąteczne prezenty są kupione na czas! Nie lubię zostawiać tego na ostatnią chwilę bo wolę uniknąć stresu, gonitwy po zatłoczonych sklepach i zastanawiania się, czy prezent będzie trafiony… czy może jednak powinnam była postarać się w tym roku bardziej.

I zawsze to zaglądanie w twarze obdarowanych… wypatrywanie emocji, udało się sprawić radość, czy się nie udało?

W tym roku chcę podejść do sprawy z zupełnie innej strony. Od strony Zielonego Detoxu 🙂

Często jest tak, że widząc upadające zdrowie osób w moim najbliższym otoczeniu, jest mi zwyczajnie smutno. Juz nie stosuję indoktrynacji nikogo na siłę. Dziele się moją wiedzą tylko i wyłącznie jak jestem o to zapytana. Ale tylko jak czujesz to samo, to umiesz sobie wyobrazić jak bardzo boli mnie to, że ludzie mi drodzy nie dbaja o swoje zdrowie. Dlaczego? Bo w efekcie prowadzi to do tego, że zaczną się choroby i będzie tylko problem na problemie, a kto będzie wtedy proszony o pomoc?…

Wydaje mi się, że to nie jest tak, że oni o swoje zdrowie zadbać nie chcą, wydaje mi się, że czegoś im brak, czy to jest energia, czas czy finanse… a może ta sławna motywacja?

Opieranie się na motywacji to chyba najczęstszy błąd w trakcie wcielania prozdrowotnych nawyków. Jak mamy okres wyższej motywacji (nowy rok, przed sezonem bikini czy po wejściu na wagę) wymyślamy i planujemy nowe cele bardzo optymistycznie ale potem przychodzi jeden dzień za drugim…. i motywacja i optymizm ulatują z czasem.

Powoduje to, że pierwsze lepsze potknięcie wybija nas z rytmu zmian, nasza motywacja leci na łeb, na szyję i wracamy do starych zwyczajów.

I to jest najczęściej ten moment, w którym odpuszczamy sobie wszystkie zmiany i mówimy, że wrócimy do tematu jak będzie lepszy czas.

Jak sobie z tym poradzić? Wprowadzać MIKRO zmiany które dadzą maxymalny efekt.

Taki efekt można uzyskać np wspomagając proces trawienia, od razu, nawet po kilku dniach ciało czuje się lepiej. A to z kolei motywuje nas w wytrwaniu w nowych nawykach.

Wiem, że nie wszystkich da się łatwo przekonać do zdrowszego stylu życia.

Nie każdy chce słyszeć o zmianach w diecie.

Za to wszyscy lubią proste i szybkie rozwiązania. A czy jest coś prostszego niż połknąć kapsułkę ze sproszkowanymi ziołami w środku? To brzmi dość niepozornie, ale te produkty mają wielką moc, i nawet jeśli spróbuje ich ktoś, kto jest na bakier ze zdrowym stylem życia, to szybko się przekona o ich działaniu.

Jeśli do tego miewa jakieś dolegliwości, to te naturalne środki w bezpieczny i łagodny sposób na pewno przekonają tą osobę, że małym nakładem pracy można poczuć się lepiej.

Pomyśl jednak, jak często obdarowujemy bliskich wieloma drobiazgami, czy rzeczami, które potem lądują w szufladzie. A przecież niewiele rzeczy jest w życiu tak ważnych jak zdrowie! To właśnie zdrowia życzymy sobie na pierwszym miejscu, łamiąc się opłatkiem. Takim wartościowym prezentem możesz odmienić zdrowie i samopoczucie bliskiej osoby i zdecydowanie warto o to się starać!

Ja w tym roku jestem pracowitym elfem, a najlepszym św. Mikołajem możesz zostać Ty.

O co w ogóle chodzi?

—> Tu przeczytasz więcej https://sklep.zielonydetox.pl/product/zestaw-swiateczny/

Wiesz, kto ma najwięcej roboty przed Świętami? Nie, nie św. Mikołaj bynajmniej… Najwięcej roboty mają jego pomocnicy i ja się w jednego takiego zamieniłam! Nawet moje uszy zmieniają już kształt na elfowy 😉

Przygotowałam 200 zestawów świątecznych prezentów, wypisałam życzenia i zapakowałam to w uroczą paczuszkę:


A Ty, jak prawdziwy nowoczesny św. Mikołaj, możesz kilkoma kliknięciami zamówić jedno z nich, a potem podarować ją bliskiej osobie pod choinkę.

Ciiii… nikt nie musi wiedzieć, że to nie Ty zrobiłeś/aś całej tej mrówczej roboty 😉

A wiesz co jest najlepsze… możesz podesłać ten link mężowi w mailu i powiedzieć Kochanie… to ja poproszę nasze zdrowie w formie prezentu!

A … wiesz, co jest jeszcze fajniejsze od bycia elfem? Bycie Joanną z Zielonego Detoxu, która stara się codziennie, by jak najwięcej osób mogło poznać fantastyczne działanie naturalnych ekstraktów i ziół!

Dlatego w zestawie znajdziesz 3 super jakości produkty, które polecam z całego serca:
• Kurkuma BCM-95 od Kenay (60 kapsułek) – ekstrakt z kłączy kurkumy zawierający aż 95% kurkuminoidów, które działają przeciwzapalnie, oczyszczająco, wzmacniająco, przeciwnowotworowo.

• Mieszanka ziół na jelita – zawiera babkę płesznik, babkę jajowatą, Pau d’arco, inulinę i ostropest, które regulują pracę jelit, wspierają korzystne bakterie, uszczelniają jelita i oczyszczają je.

• Maść z propolisu – maść o świetnym dwuskładnikowym składzie i wysokim stężeniu leczniczego propolisu, doskonała na wysuszoną skórę, w leczeniu chorób skórnych, ran, poparzeń, stanach zapalnych skóry, dziąseł, wypryskach czy w codziennym dbaniu o nasze usta.

Dlaczego właśnie taki zestaw?

Bo wiem, że nie wszystkich da się łatwo przekonać do zdrowszego stylu życia. Bo dzięki tym 3 rzeczom będzie to prostsze i na wyciągnięcie ręki.

A przecież niewiele rzeczy jest w życiu tak ważnych jak zdrowie! To właśnie zdrowia życzymy sobie na pierwszym miejscu, łamiąc się opłatkiem. Takim wartościowym prezentem możesz odmienić zdrowie i samopoczucie bliskiej osoby i zdecydowanie warto o to się starać!

Jeśli jesteś zainteresowany/a zakupem tego pięknego, zdrowego, uniwersalnego zestawu prezentowego, to nie zwlekaj z zamówieniem. Jestem co prawda bardzo pracowitym elfem, ale mam tylko 200 takich zestawów i więcej nie będzie!

Dla obdarowanego to może być pierwszy krok na drodze do poprawy samopoczucia 😉 to co? Działamy?

Tak, poproszę ten zestaw świąteczny za 149zł.

Takim wartościowym prezentem możesz odmienić zdrowie i samopoczucie bliskiej osoby i zdecydowanie warto o to się starać!

Staram się jak mogę by Ci pomóc, ale ten krok należy już do Ciebie :* Weź życie i zdrowie w swoje ręce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście − 1 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.