Olejek z drzewa herbacianego – tego od lat szukałam na grzybicę paznokci

Gdy miałam anginę to pozwoliło mi uniknąc antybiotyku.
23 czerwca 2019
Opisy i dawkowania suplementów na opakowaniach – słuchać czy nie?
4 lipca 2019
Pokaż wszystkie

Olejek z drzewa herbacianego – tego od lat szukałam na grzybicę paznokci

„Pleśnie i grzyby zjadają ludzi za życia” zaczęłam z przytupem, co? To jest zdanie wyjęte z książki, która bez ogródek opowiada o tym, ile mamy pasożytów w sobie i co tak naprawdę one robią z naszym ciałem.

Kiedyś nie wierzyłam. Dziś bardzo często wypieram tą wiedzę.

To od początku, zastanówmy się. Czy jak widzisz pleśniawki w buzi, czy jak masz infekcje intymną ciągnącą się od paru lat, czy jak masz żółte paznokcie na stopach… to czy to są grzybki miejscowe?

Bo ja mam wrażenie, że centrum grzybicy zawsze, ale to zawsze jest w jelitach, a takie oznaki, peryferyczne ? ja bym to nazwała to są tylko sposoby wyrzucania przez organizm nadmiaru grzybków ze środka.

Powiedz Kochana czy maluszki mają grzybice na paznokciach? Jak często się to zdarza? A zauważyłaś, że starsze osoby już bardzo często coś takiego mają? Że osoby po chemioterapii cierpią z powodu najróżniejszych oznak grzybicznych?

Przypadek? Nie sądzę. To, że chemia zaburza nam odporność i mikroflorę w jelicie, to wiemy. Ale rzadko się mówi o tym, że pierwsze co zasiedla wyjałowione jelito… to właśnie grzybki, czyli najczęściej nasza popularna Candida Albicans.

Przez wiele miesięcy szukałam sposobu, aby radzić sobie z miejscowymi niewygodami związanymi z grzybicą, bo wiem już i ja, i Ty, że tutaj trzeba przede wszystkim zadziałać systemowo. A to oznacza, że jedyną metodą skuteczną w grzybicy jest zajęcie się przewodem pokarmowym i zadbanie o mikroflorę właśnie tam. Ale to zajmuje długie miesiące, a w tym czasie, nasze paznokcie czy infekcje intymne dają o sobie znać.

Dlatego znalazłam, ten, jedyny, olejek z drzewa herbacianego z pięknym aplikatorem, którego możemy używać do dozowania na paznokcie. To ofkors nie wszystko, możesz też używać pipetki i zakraplać olejek na afty, czy używać do inhalacji.

https://sklep.zielonydetox.pl/product/przeciwgrzybiczny-olejek-z-drzewa-herbacianego/

Ten olejek, jest w stanie zdziałać cuda 😉

A jeżeli zmagasz się z grzybicznymi infekcjami intymnymi, nie ma nic lepszego niż zamoczona pod bieżącą wodą kapsułka z pau darco i zzaplikowana do pochwowo : https://sklep.zielonydetox.pl/product/boskie-pau-darco/ raz na 24h.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sześć + jedenaście =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.