To na nie zamieniłam jagodzinaki – 2 h pracy mniej a te słodkie i zdrowe placuszki znikają w 2 minuty
29 lipca 2019
Migdałki. Wycinać, czy nie wycinać – oto jest pytanie.
30 lipca 2019
Pokaż wszystkie

To zioło zwiększa liczbę czerwonych krwinek!

Ostatnio publikujac post o moich niezbędnikach w apteczce napisałam, że nie wyobrażam sobie podróży bez Pau Darco. No i sie zaczeło…

„Asia, a co to jest Pau Darco?” I szczerze Ci powiem, ze myślałam, że to pytanie już nigdy nie zostanie mi zadane 😀 Bo o Pau Darco to ja juz mówię i w dzień i w nocy i w nocy obudzona o północy 😉

To teraz jeszcze raz o Pau darco ale z innej, nowej strony:

W swych poszukiwaniach nowych suplementów  natknęłam się również na relacje doktora Valtera Accorisi (botanik) na temat Pau darco, który tak tą roślinę opisał:

Z moich doświadczeń z Pau d’Arco wynika, że środek ten zwiększa liczbę erytrocytów. Zdumienie nasze spotęgowało się, gdy zaobserwowaliśmy, że kora ta leczy także owrzodzenia układu pokarmowego, cukrzycę i reumatyzm. Największe wrażenie zrobił na nas krótki czas prowadzący do wyleczenia. Zwykle trwał mniej niż miesiąc.

Dlatego też tak bardzo mi zależało, aby Pau d’Arco mieć w naszym sklepie, bo choć nie jest popularna na dużą skalę, to ta kora drzewa ma ogromny potencjał.

I jest ona u nas w 2 wersjach:

  1. kapsułkowej – dla ostrożnych,
  2. proszkowej – dla tych, co czują się z Pau d’Arco pewniej i moga dozować na oko.

Pamiętaj proszę o właściwości Pau Darco rozcieńczających krew 😉 dla tych co mają problem z krwawieniem z nosa warto Pau Darco brać wraz z rutinoskorbinem.

Wiesz, jak okoliczni mieszkańcy nazywają Pau d’Arco? Tajy, a samo tłumaczenie tego słowa oznacza: mieć siłę i wigor. Nasze pau darco znajdziesz w zielono detoxowym sklepie 🙂 https://sklep.zielonydetox.pl/

Pisałam też w tym poście, o tym, że Mieszanka na jelita to totalny MUST HAVE czyli coś co po prostu musisz mieć w domu!

Dlaczego? Już tłumaczę. Według szacunków mikrobiom u zdrowego dorosłego człowieka może osiągać masę 2 kg.

Flora bakteryjna produkuje wiele substancji, które bezpośrednio działają na mózg, np. serotoninę, której niedobór jest uznaną przyczyną depresji.

Dlatego, jak czujesz ze potrzebujesz przerwy i juz nie ogarniasz tego wszystkiego, po prostu zrób detox.

Nie tylko wspomoże to Twoj organizm by funkcjonował lepiej ale też bezpośrednio może wpłynąć na ilość hormonu szczęścia w Twoim ciele.

Abyś na 100% czuła się bezpiecznie i pewnie przygotowałam dla Ciebie mieszankę na jelita, która też działa wspomagająco przy odrobaczaniu.

Możesz ja stosować u dzieci już od momentu rozszerzania diety. Dla Ciebie też jest bezpieczna, nawet jak są problemy z woreczkiem czy wątrobą.

Jedno opakowanie starczy na 20 dni kuracji.

–> https://sklep.zielonydetox.pl/product/zdrowe-jelita-cudowny-proszek-przedsprzedaz/

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

1 × jeden =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.