Jak używać olejku miętowego aby mieć efekty? I co on w ogóle potrafi?

Ból głowy i zatok? A może ból gardła. U Ciebie od czego się zaczyna?
15 stycznia 2020
Jak zdusić przeziębienie w zarodku?
15 stycznia 2020
Pokaż wszystkie

Jak używać olejku miętowego aby mieć efekty? I co on w ogóle potrafi?

Uwielbiam olejek miętowy z zielonego detoxu i nie wyobrażam sobie domu bez tego olejku. Przerabiałam już inne firmy, ale król jest jeden. Przede wszystkim stosuję go w przeziębieniach do inhalacji, ale również miejscowo na czoło i skronie, kiedy boli mnie głowa lub, kiedy zatkane zatoki dosłownie rozsadzają mi głowę. Momentalnie przynosi ulgę.

Olejek miętowy zastosowanie znalazł również przy bólach gardła czy bólach uszu. Smaruje sobie zewnętrznie te obszary. Takie do miejscowe nakładanie olejku bardzo szybko przynosi ulgę bo działam dokładnie tam gdzie jest stan zapalny który objawia się bólem. Jedyne czego bym chciała to wiedzieć, że tak dobrze to działa już wcześniej!

Szyję dodatkowo owijam pieluchą tetrową, o tak jak na zdjęciu i nie rozstaję się z nią do czasu lepszego samopoczucia. Ona dodatkowo ogrzewa miejsce gdzie boli, i sprawia, że temperatura jest nieco wyższa i optymalna dla żołnierzyków układu odpornościowego którzy dzielnie dla mnie walczą i pokonują infekcję!

Od razu robię też inhalację, więc działam wielowymiarowo. Najlepiej to działać od razu z grubej rury jak tylko coś się zaczyna, wtedy szanse na to, że wygramy z infekcją rosną wielokrotnie!

 

A jak jest w przypadku maluchów? Tutaj też się nie boję i stosują naszą armię aby pomóc małej! Olejek miętowy stosuję na ubranko mojej córki, kiedy zaczyna jej się katarek. Jak wiadomo u maluszków początkowo pojawia się woda z noska i to już jest czas dla tego cuda. Zakrapiam na ramieniu od strony pleców, aby mieć pewność, że moje dziecko nie zatrze sobie oczka, mięta jest bezpieczniejsza niz tymianek ale… wiadomo uważać trzeba. Dzięki tej metodzie moja córka lepiej śpi, a i ja jestem wypoczęta.

Na zdjęciach to ja Malwina, i moja Córka 🙂 ty też masz efekty z produktami Zielonego Detoxu? Podeślij na manikowskajoanna@gmail.com swoją opinie ze zdjęciami!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 + 14 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.