Na co jest i jak używać? Magiczny proszek czyli nasza Hydro Moc

Jak zdusić przeziębienie w zarodku?
15 stycznia 2020
Czy da się jeść zdrowo zimą?
17 stycznia 2020
Pokaż wszystkie

Na co jest i jak używać? Magiczny proszek czyli nasza Hydro Moc

Magiczny proszek (Hydro Moc) co to jest?—

Silny antyoksydant, który sprawia, że migreny nie są już straszne, bóle mięśni są o połowę mniejsze, a anginę można pokonać w kilka godzin.

To proszek, który jest tak silnie przeciwzapalny, że można go stosować na każdy stan zapalny, objawiający się bólem. Jak wiesz, ból to JEST wołanie o pomoc organizmu, który nie radzi sobie z nadmiarem wolnych rodników.

Magiczny Proszek pomoże przy każdym bólu, można też wysypywać na rany skóry, czy posypywać okolice intymne w przypadku infekcji. Nie za często, bo ma pH zasadowe, a pochwa kwaśne. Używaj go w przypadkach, gdy czujemy, że zaczyna się infekcja intymna. To najlepsze i najszybsze rozwiązanie.

Co jeszcze?

Zwiększa potencjał energetyczny organizmu, stymuluję wytwarzanie energii na poziomie komórkowym:

1. Magiczny proszek zapobiega utlenianiu zdrowych komórek w organizmie

2. przywraca w organizmie sprzyjające środowisko alkaliczne,

3. niweluje stany zapalne w stawach. Zabija migreny,

5. obniża każdy ból,

6. zapobiega rozprzestrzenianiu się chorób—To co przekonałam?

—Dla mnie to MUST HAVE apteczki i zrobiłam sobie zapas —Data ważności jest długa bo 2 lata!

https://sklep.zielonydetox.pl/product/magiczny-proszek-kaps/

Opinia klienta

Marta pisze o nim:

„Marzyłam o kawie, której przed detoksykacją piłam około 4 filiżanek dziennie, jednakże starałam się być silna. Dodatkowo dostałam silnego bólu głowy, ale również na to są sposoby! Szybkie zażycie 2 kapsułek Magicznego Proszku rozpuszczonych w ciepłej wodzie, powoduje cuda.

NIGDY !!! WCZEŚNIEJ nie myślałam, że uda mi się pozbyć bólu głowy bez „ciężkich: lekarstw obciążających wątrobę. Magiczny proszek zawiera silne przeciwutleniacze zapobiegające działaniu wolnych rodników i dodatkowo świetnie nawadnia organizm w ciągu kilku minut czujemy ulgę i odpuszczenie bólu głowy.

Uff Magiczny proszek pomógł na ociężałość i zmęczenie miałam z głowy.”

Niezastąpiony przy oczyszczaniu

Na co jeszcze jest Magiczny Proszek (Hydro Moc)?

Skuteczność detoxu znacznie wzrośnie, jeśli przy każdym etapie stosuje się wodę z dodatkiem Magicznego proszku czyli naszej Hydro mocy, który sam w sobie jest unikalnym, naturalnym środkiem przywracającym zdrowie.

Magiczny proszek dodaje się do ciepłej, czystej wody. Hydro moc zawiera zasadnicze składniki mineralne w postaci przyswajalnej odpowiednim stosunku. Magiczny proszek zmniejsza napięcie powierzchniowe wody, alkalizuje ciało, czyści z chloru i substancji toksycznych, nadaje wodzie odpowiednią strukturę.

Pomaga w usuwaniu, rozmiękczeniu pozostałości w jelitach, po czym z łatwością można się wypróżnić . Dlaczego warto mieć Magiczny Proszek? U mnie jest niezrównany, jeżeli chodzi o walkę z bólem głowy, infekcjami intymnymi czy jakimikolwiek ranami (mówiłam ci już ze jak ktoś się u nas skaleczy, to posypuje ranę proszkiem i w try miga się goi bez zakażeń!

A czy już ktoś Ci mówił, że odkwaszanie organizmu to najlepsza profilaktyka nowotworowa?

I że choroby goszczą się w zakwaszonym środowisku?

Pijąc Magiczny proszek profilaktycznie codziennie, masz pewność ze robisz dla organizmu coś dobrego! Nie zawsze udaje się trzymać dietę czy unikać stresu, magiczny proszek jest właśnie na takie okoliczności!

Moje kochane detoxowiczki: w dniach 22-29 kwietnia 2021 mamy fantastyczną obniżkę, która pozwala zaoszczędzić aż 20 zł. Myślę, że taka okazja się nie powtórzy.

Kliknij po prostu w link: https://zielonydetox.pl/product/magiczny-proszek-kaps/

DAWKOWANIE znajdziesz tutaj: https://sklep.zielonydetox.pl/dawkowania-i-sposob-uzycia/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

osiemnaście + trzynaście =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.