Gorączka w nocy i brak możliwości przełykania z powodu bólu gardła – masakra jednym słowem. Znasz to?
28 stycznia 2020
Moja domowa apteczka i minimum które muszę mieć!
31 stycznia 2020
Pokaż wszystkie

Top 3 produkty których używam przy infekcji

Trzy produkty Joasi, dla mnie najbardziej pomocne 😉 ale cała reszta też jest fajna i jestem z nich wszystkich bardzo zadowolona.

Moim numerem 1.  jest kurkuma Istny super proszek, który codziennie sobie biorę w dawce 3 x 1 kapsułki, na co pomaga u nas? Na złe samopoczucie i ból w kościach. Lata młodości są już za nami 😉

Kurkuma działa przeciwzapalnie, a to duży plus, jak coś rozwija się w organizmie, od razu to zwalcza. Dodatkowo robiąc coś na patelni z olejem, jak potrawa jest już gotowa, otwieram jedną kapsułkę kurkumy i dodaje do potrawy. Tak powstaje „weselsza” kolorystycznie potrawa smak jest lepszy i krok po kroczku zdrowsze jedzonko.

 

 

Zaraz za kurkumą plasuje się numer 2. Zawodowy Zatokowiec – zatkany nos, ból nad oczami czy ból głowy. Mieszam w/g przepisu olej jadalny +  2-3 kropelki zatokowca i smaruje tym czoło. Jak tylko czuję się nie wyraźnie, moczę stopy w gorącej wodzie z kilkoma kroplami zatokowca lub z olejku tymiankowego do tego po moczeniu wsmarowywuję w stopy rozcieńczony olejek i od razu zakładam skarpety i do spania 🙂

Ciepłe stopy, lepiej się wchłania olejek, mocniej działa a to daje, zdrowszy – lepszy sen.
 

 
Na podium jako miejsce 3 stoją 4 rzeczy 😉 to lecimy po krótce o każdej. Mini balsam— ostatnie 3 dni , coś zrobiło mi się na ustach , taka wyczuwalna  kuleczka ,codziennie 3 razy wsmarowywałam balsam w usta, zgrubienie znikło, usta się wygładziły, są delikatne. 

 
Intymna mgiełka– niezawodna gdy pojawia się pieczenie, dyskomfort. Miska, woda, cytryna , olejek 2-3 kropelki = podmywanie, lub  psik, pik bezpośrednio na wacik lub miejsce intymne.

Zdrowe jelita, miałam tylko 1 opakowanie, może  a na pewno za mało , żeby zobaczyć efekty, ale bardzo dobrze się czuła po nim , polubiłam go, ja wszystkie inne produkty.
Pau Darco- wysypuje z kapsułki , mieszam z wodą , wypijam 🙂 Przy przeziębieniach, jak czuje że zbliża się jakieś przeziębienie to biorę Pau Darco i pije, 5 x 1 kaps. Jeszcze mnie nie zawiodło!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście + 13 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.