Moja domowa apteczka i minimum które muszę mieć!
31 stycznia 2020
Nie lubisz smaku ziół? Ta metoda sprawia, że ich smak jest prawie nie wyczuwalny.
31 stycznia 2020
Pokaż wszystkie

Balsam propolisowy co to odtyka zatoki!

Pierwszym moim zakupem w sklepie Zielony Detox był olejek z drzewa herbacianego, ponieważ borykałam się już od dłuższego czasu ( 2-3 lata ) ze zmianami płytki paznokci u stóp. Codziennie wieczorem zaczęłam smarować paznokcie i zauważyłam , że wygląd i zmiany z dnia na dzień stają się coraz mniejsze – paznokcie u nóg były pogrubione i bardzo twarde. Po 2-3 miesiącach wyglądały na normalne. Wyleczyłam sobie paznokcie i bardzo polecam wszystkim, którzy maja taki problem.

 

 
Olejek tymiankowy kupiłam z myślą o mojej nowonarodzonej wnusi., która urodziła się w listopadzie 2018 r. Martwiłam się co będzie gdy takie maleństwo zachoruje.  Zaraz przy pierwszych objawach katarku,  córka nawilżała powietrze w pokoju dziecka i kropiła miejsce gdzie śpi. Mała spała spokojnie i po paru dniach była już zdrowa. Nacierała również stópki olejkiem rozcieńczonym w oleju jadalnym. Teraz gdy wyjeżdża na dłużej z małą nie zapomina o olejku.  Dokupiłam im również olejek miętowy, który czeka na ratunek przy gorączce. POLECAM oba!

Balsam z propolisem wspaniale spisuje się przy zatkanym nosie i opryszczce. Nakładam balsam na palec i wkładam do nosa smarując go w środku. Odtyka nos i powoduje szybsze uwalnianie się wydzieliny z nosa. Opryszczka natomiast zasycha i szybciej się goi. Balsamem smaruje również spielchrznięte usta. ( Hej! Tu Asia, ja nie wiedziałam ze balsam będzie działał na odtykanie nosa! WOW!)

W miedzy czasie kupiłam Kurkume, Pau d’Arco  i robiłam Detox . Po detoksie czułam się bardzo dobrze i obiecałam sobie, że będę go powtarzała wg wskazań Asi. Jak widać Pau Darco już prawie nie ma 😉 Bo najlepiej działają te zioła i suplementy które są używane a nie stoją na pułeczce.

Ostatnim moim odkryciem i zakupem było nabycie Magicznego proszku. Tak szczerze to kupiłam go z myślą o mojej młodszej córce , która miewa bardzo silne bóle głowy (migren ). W międzyczasie dość mocno przeziębiłam się ( katar, zatoki, kaszel) no i zaczęłam go brać tak jak zalecała Asia.

Piłam go rozpuszczony w ciepłej wodzie między posiłkami) oraz robiłam parówki z olejkiem tymiankowym na zatoki  i katar. Bardzo dobrze odtykał się nos i zatoki . Po paru dniach byłam już zdrowa.  Pozdrawiam serdecznie, Beata :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

pięć × 1 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.