5 razy w szpitalu w jednym roku – dlaczego nasze dzieci chorują na zapalenie płuc?

Nie lubisz smaku ziół? Ta metoda sprawia, że ich smak jest prawie nie wyczuwalny.
31 stycznia 2020
Jaka była moja najlepsza decyzja minionego roku w kwestii zdrowotnej?
1 lutego 2020
Pokaż wszystkie

5 razy w szpitalu w jednym roku – dlaczego nasze dzieci chorują na zapalenie płuc?

Jesteśmy rodzicami 3 małych astmatyczek, które przez swoją przewlekłą chorobę bardzo łatwo, szybko i niestety często łapały różne choroby. Jedna choroba się kończyła, mieliśmy kilka dni spokoju i za chwilę kolejna infekcja nas dopadała.

 

Potem Zielony Detox zaczął opowiadać o Pau Darco i postanowiliśmy spróbować. Sytuacja odmieniła się o 180 stopni. Odkąd podajemy córkom Twoje boskie Pau d’Arco wszystko kończy sie dobrze. Co mam na myśli?

 

Gdy pojawia się katar, nie kończy się tak, jak kiedyś zapaleniem oskrzeli czy płuc (swego czasu w przeciągu półtora roku nasze córki były 5x hospitalizowane z powodu zapalenia płuc). Serio. Nie życzę tego największemu wrogowi. Dziecko w szpitalu to KOSZMAR!

 

Co jeszcze? Podczas i po przyjmowaniu Pau Darco odporność zarówno dzieci, jak i nasza znacznie się poprawiła, co z resztą zostało potwierdzone badaniami lekarskimi. My mamy Pau darco w proszku, bo wychodzi taniej i łatwiej się dozuje dzieciom. O to: https://sklep.zielonydetox.pl/product/w-proszku-pau-darco/

 

 

A co teraz robimy? Gdy tylko widzimy pierwsze objawy infekcji od razu podajemy kilka razy dziennie zmieszane Pau d’Arco z olejem jadalnym. Walkę z wirusem toczymy stosując Pau d’Arco wraz z olejkiem tymiankowym (u dzieci na razie dajemy tylko zewnętrznie).

 

 

Początkowo córki nie mogły przyzwyczaić sie do gorzkiego smaku, ale teraz bardzo chętnie przyjmują proszek. Jak czują, że je coś bierze to same przychodzą do kuchni i pokazują, ze chcą Pau d’Arco.

 

Bo wiedzą, że to zadziała. W końcu żadne dzieci nie lubią być chore!
   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście − pięć =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.