Tajemnicze nożyczki które zrewolucjonizowały mój detoks

Tony preparatów na odrobaczanie, który z nich jest skuteczny? – Na Odrobaczanie
18 kwietnia 2020
Czy pasożyty mogą powodować poronienia i trudności w zajściu w ciążę?
5 maja 2020
Pokaż wszystkie

Tajemnicze nożyczki które zrewolucjonizowały mój detoks

Robisz czasami coś na przekór?

Ja zawsze 😉 ale z czasem uczę się, że koła nie warto wynajdować na nowo. I że czasami utarte ścieżki nie są takie złe… bo są sprawdzone i…  działają!

Wiele osób dziwi się, jak to się dzieje, że to co proponuję tak dobrze działa. Odpowiedz jest bardzo prosta!

No dobrze, to w takim razie, co działa w moich detoxach?

Yyy no wszystko razem! A dokładniej to STRATEGIA, która jest odpowiedzialna za to, jak dobieram preparaty.

Zawsze bazuję na 3 filarach:

  1. NAWODNIENIE
  2. KURACJA ENZYMATYCZNA (sławne nożyczki) (https://sklep.zielonydetox.pl/product/enzymy-czyli-skuteczne-nozyczki/)
  3. PREPARATY ZIOŁOWE ODROBACZAJĄCE

I, ofkors, 4 element – WZMACNIANIE!

Punkt drugi budzi wiele kontrowersji, dlaczego?

Może dlatego, że nikt nie wie co to są enzymy 😉 No, oprócz mojej społeczności i Ciebie, Kochana 😉 Bo tłukę i nawijam o tych enzymach już od 3 lat!

Co to te enzymy?

Enzymy to grupa związków (dokładnie białek) rozkładających w przewodzie pokarmowym złożone substancje pokarmowe na bardziej proste. A te prostsze substancje z kolei, przenikając przez błonę śluzową jelit, dostają się do krwiobiegu.

Ale to absolutnie nie wszystko: enzymy też działają poza układem pokarmowym, tylko o tym już wiele osób nie mówi! Kojarzysz takie sformułowanie jak REAKCJA ENZYMATYCZNA?

Enzymy, inaczej nazywane fermentami,  to grupa białek działających w komórkach i płynach ustrojowych żywych organizmów jako biokatalizatory reakcji. Jakich reakcji? PRAWIE WSZYSTKICH! Otóż każda tkanka ma nieco inny zestaw enzymów. To znaczy, że  inne enzymy spotkamy w wątrobie, inne w krwi, a inne w komórkach np. jajników.

A teraz trochę bardziej naukowo, aby dać Ci obraz, o czym my tu rozmawiamy:

Enzymy jako wielkocząsteczkowe, w większości białkowe, katalizatory przyspieszają specyficzne reakcje chemiczne. Jak to robią? Poprzez obniżenie ich energii aktywacji. Niemal wszystkie reakcje chemiczne związane z funkcjonowaniem organizmów żywych wymagają współudziału enzymów, by osiągnąć wystarczającą wydajność.

Komitet Enzymowy Międzynarodowej Unii Biochemicznej (ha ha, naprawdę taki istnieje!) podzielił enzymy ze względu na rodzaj katalizowanej reakcji. Poszczególne klasy obejmują enzymy katalizujące następujące reakcje:

1) oksydo-redukcji (oksydoreduktazy)
2) przenoszenia różnych grup chemicznych (transferazy)
3) hydrolizy (hydrolazy)
4) niehydrolitycznego odszczepiania różnych grup chemicznych (liazy)
5) izomeryzacji, czyli wewnątrzcząsteczkowego przegrupowania (izomerazy)
6) powstania różnych wiązań kosztem wysokoenergetycznego wiązania nukleozydotrifosforanów, np. ATP, GTP (ligazy, czyli syntetazy)

A teraz z naukowego na nasze 😉 Oznacza to wszystko mniej więcej tyle, że z każdym Twoim oddechem w Twoich ciele pracują setki, jak nie tysiące enzymów! Zachodzą reakcje enzymatyczne, aby dostarczyć tlen do komórek, aby komórki się namnażały, aby mięśnie wykonywały prace… no mówię Ci, to jest niepojęte!

Tak praktycznie rzecz ujmując, enzym służy:

1. poprawieniu trawienia i przyswajalności pożywienia, uwalnianiu od wzdęć i od ciężkości na żołądku;
 2. zapobiega negatywnym skutkom ubocznym odrobaczania i detoxu, poprawia stan cery
 3. zaopatrzeniu komórek w substancje odżywcze
 4. poprawie stanu immunologicznego organizmu

Ale to dopiero wierzchołek góry lodowej! Enzymy służą w naszym organizmie do wszystkiego i prawdziwy problem pojawia się, gdy organ odpowiedzialny za produkcje enzymów nie działa poprawnie.

A wiesz co to za organ?

Aha! TRZUSTKA! A u kogo trzustka jest najbardziej chora? Aha! U cukrzyków.

Jaki wniosek? Najsilniejszą suplementacje enzymami dajemy osobom, które mają problem z cukrem we krwi. Uwierz, że z mojego doświadczenia widzę jasno, ze zarówno przy cukrzycy typu 1 i typu 2 – dobre nawodnienie wodą plus enzymy już po 2 tygodniach poprawiają wyniki krwi!

To co, przekonana, że takie enzymy pomagają w detoxie? Odciążają organizm, pomagają w pozbywaniu się złogów i przyśpieszają różne metaboliczne reakcje…Tak, tak – również spalanie tkanki tłuszczowej!

Mam nadzieję, że nie masz już wątpliwości, jak ważna jest rola enzymów w organizmie. A jeżeli masz jakieś pytania czy doświadczenia, pisz śmiało w komentarzu 🙂 a ja najbardziej na świecie polecam Ci nasze enzymy: https://sklep.zielonydetox.pl/product/enzymy-czyli-skuteczne-nozyczki/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

trzy × 2 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.