Uniwersalny krem dla każdego
10 lutego 2021
Chore zatoki i katary to Twoja „pięta Achillesowa”?
15 lutego 2021
Pokaż wszystkie

Czy chciałbyś być zawsze wypoczęty i nigdy nie chorować, jak Zdumiewający Pan Ziemniak?

Myślę, że jeśli jesteś rodzicem małego dziecka Zdumiewający Pan Ziemniak ze Świnki Peppy jest Ci znany. 

On cytuję: „NIGDY NIE ŚPI I NIGDY NIE CHORUJE”.

Też uważasz, że czasem zachowujemy się tak, jak byśmy byli właśnie tą postacią z kreskówki? Mało śpimy, dużo pracujemy, poświęcamy się dla rodziny, przyjaciół.

A jednak natury nie da się oszukać. 

Nasz organizm domaga się odpoczynku, snu, przyjemności, ruchu. Jeśli tego wszystkiego nie ma – nie dziwmy się, że chorujemy. Nawet dzieci tak reagują. Często u nich pierwszym objawem chorobowym jest katar.

Co uważam, że jest najskuteczniejsze na katar?

OLEJEK EUKALIPTUSOWY!

Mówiąc w skrócie:

Pobudza i dodaje energii, ma silne działanie przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne oraz przeciwgrzybicze, działa wykrztuśnie, rozkurczowo i poprawia oddychanie, wzmacnia układ odpornościowy. Warto go mieć w domowej apteczce.

Mamy już pierwsze feed-backi, że nasi klienci z  powodzeniem stosują ten olejek przy leczeniu kataru u dzieci. W piśmiennictwie są doniesienia, że jest to jeden z bezpieczniejszych olejków eterycznych. Można stosować nawet u małych zakatarzonych maluszków nakraplając kropelkę na pieluszkę znajdującą się w pokoju dziecka. Od roczku, już całkiem spokojnie. Dawkowanie można znaleźć jak zwykle tu:

Dawkowanie olejku z eukaliptusa

Dorośli mogą swobodnie stosować także doustnie. W powyższym dawkowaniu jest też dokładnie opisany sposób, jak przygotować sobie maść dostosowaną do różnych grup wiekowych. 

Dla mnie smarowanie stópek, klatki piersiowej oraz inhalacje to najwygodniejszy, ale też najskuteczniejszy sposób radzenia sobie z infekcjami. 

Jeśli zadziałasz na pierwsze objawy bardzo zdecydowanie Twój katar nie zostanie skrócony (tylko) o dwa dni! On całkiem zniknie już po pierwszym dniu! 

Olejek działa niezależnie od diety. Ale jeśli  się ją zastosuje i wiadomo więcej śpi, to jest już suuuuuper! 

Efekty mogą Cię zaskoczyć. 😉

A dla chcącego, nic trudnego. 🙂

Chcesz przetestować nasz super mocny olejek eukaliptusowy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

4 × 4 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.