E-book “Jak bezpiecznie i skutecznie wybierać i używać olejków eterycznych?”

Pau d’Arco
16 kwietnia 2021
Tarcza zwiększająca odporność na infekcję
16 kwietnia 2021
Pokaż wszystkie

E-book “Jak bezpiecznie i skutecznie wybierać i używać olejków eterycznych?”

zielonydetox-ebook-o-olejkach-eterycznych

Link do sklepu: https://zielonydetox.pl/product/ebook-jak-bezpiecznie-i-skutecznie-wybierac-i-uzywac-olejkow-eterycznych/

79,00

Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 2 ocen klientów

Dziś zaczynamy naszą przygodę z olejkami eterycznymi. Opowiem Ci, czym są olejki, jak ocenić ich jakość oraz pokażę do czego ich używać.

Przejdziemy przez podstawy ich budowy chemicznej, przez bezpieczeństwo i możliwości jakie dają.

Aromatyczny goździk, odświeżająca mięta i rozgrzewający tymianek… ach… uwielbiam piękne zapachy! Uwielbiam też zdrowie, które pochodzi z natury. Ten e-book pokaże Ci jak na bazie podstawowych 5 olejków (mięta, tymianek, oregano, eliksir goździkowy i drzewo herbaciane) wyjść z każdej infekcji i opresji.

Zapraszam Cię na podróż, po której olejki nie będą miały przed Tobą tajemnic. To ponad 50 stron wiedzy i doświadczenia nie tylko w używaniu, ale też doświadczenia pochodzącego z produkcji olejków i ich mieszanek.

W tym e-booku jest wszystko co trzeba wiedzieć o olejkach. Zaintrygowana? E-book jest w przyjaznej wersji pdf więc otworzysz go na każdym urządzeniu.

To śmigamy!

Zapraszam!

Link do sklepu: https://zielonydetox.pl/product/ebook-jak-bezpiecznie-i-skutecznie-wybierac-i-uzywac-olejkow-eterycznych/

2 opinie dla E-book “Jak bezpiecznie i skutecznie wybierać i używać olejków eterycznych?”

  1. Marta (zweryfikowany) – E-book jest piękny! ? W przystępny sposób porządkuje wiedzę z zakresu aromaterapii, która w moim domu już od dłuższego czasu jest absolutnym hitem. Smarowanie dzieci na noc rozcieńczonymi olejkami to banalnie prosta droga do zdrowia. ??
  2. Magdalena  (zweryfikowany) – Ebook systematyzuje wiedzę. Jest w nim mnóstwo sposobów użycia olejków o których wcześniej nie miałam pojęcia. Ogromnie polecam. Od pewnego czasu mam prawie wszystkie olejki z Zielonego Detoxu, ale dopiero teraz wiem jak mogę w pełni skorzystać z ich właściwości. Dodam, że każdy z olejków z Zielonego Detoxu ma w sobie ogromną moc, pachnie jak żaden inny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 2 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.