Jak przetrwać jesień?
3 sierpnia 2021
zestaw-na-infekcje-przeziębienia-pau-darco-probiotyk-olejek-z-oregano-zielony-detox
Sezon jesienno-zimowy rozpoczęty i chorobowy także ???
5 sierpnia 2021
Pokaż wszystkie

Wrzesień, ale niech Cię głowa nie boli

Zamieszanie ze szkołą, przyborami, książkami, ubraniami, zebraniami… Dodatkowo nigdy nie wiadomo jak długo dzieciakom pozwolą realnie chodzić do szkoły. Znam matki, które już na samą myśl, że ten koszmar z nauką zdalną sprzed roku może się powtórzyć, pada blady strach. Ból głowy, bezsilność wobec tej sytuacji i depresja. Tak, tego można się znowu spodziewać. 🙁

Mąż nie zajmuje się dziećmi tak, jak tego byś sobie życzyła? Praca, dom dzieci i to wszystko na Twojej głowie?

Myślę, że łatwo nie będzie. Nikomu. Tym bardziej, jak komuś jeszcze znowu zamkną interes, lub „tylko” znacznie ograniczą dochody.

Aby to wszystko przetrwać i się nie załamać, trzeba zadbać o siebie. O parę bardzo ważnych rzeczy. Domyślasz się o czym mówię? Tak, o nawadnianiu!

Co najlepiej nawadnia?

HydroMoc (Magiczny proszek) to nasz ekspert od alkalizowania wody, czyli zmiany parametru Redox. HydroMoc sprawia, że woda staje się bardziej dostępna dla komórek naszego ciała. Ma wtedy działanie uzdrawiające, czyli prozdrowotne. Przeczytaj więcej na temat działania HydroMocy. Myślę, że nasza baza wiedzy Zielonego Detoxu na temat tego suplementu już całościowo wyczerpuje temat.

Jak używać HydroMoc?

Moc antyoksydantów w HydroMocy

Woda alkaliczna – właściwości

Ja tylko dodam na marginesie, że nasza Hydro Moc doskonale nawadnia także, gdy akurat masz kaca. Negatywne działanie alkoholu jest neutralizowane przez picie odpowiedniej wody, która ma właściwości alkalizujące. Warunek jest jeden: nie pijemy jej do posiłku. Nie ma to wtedy rzadnego sensu. Pierwiastki wówczas się nie wchłoną, woda się wymiesza z treścią pokarmową. Zwiększy tylko objętość brzucha – enzymy się rozwodnią… Szkoda Twoich pieniędzy na takie stosowanie Magicznego Proszku. HydroMoc przyjmujemy wyłącznie na czczo. Pół godziny przed posiłkiem i dwie godziny po.

Olejek na ból głowy

Jeśli kłębowisko myśli i problemów, mimo prawidłowego nawodnienia (i regularnych wypróżnień, bo to też ogromnie ważne!), nie pozwalają Ci się skupić, ja wtedy sięgam po Migrex. Mieszanka na ból głowy do działania miejscowego. Olejki eteryczne mają niezwykłą moc wyciągania metali ciężkich. Super, prawda?

Ruch to zdrowie. To czemu zamykają branżę fitness?

Ja nie wiem, to dla mnie absurd, jakich ostatnio wiele. Ale…

Kochana, jeśli mogę Ci coś radzić – nie rezygnuj z ruchu. Nawet gdy pozamykają siłownie, OSiRy i inne miejsca, gdzie można chodzić na fitness, czy uprawiać inną aktywność fizyczną. Ruch (a szczególnie na świeżym powietrzu) genialnie pomaga na nasz stan psychiczny i fizyczny. Zapewnia ponadto oczyszczanie limfy. Możliwe, że są wokół Ciebie miejsca, gdzie możesz uprawiać sport. Rozejrzyj się, popytaj. Dla chcącego nic trudnego. 😉 Endorfiny, jakie wytwarzają się podczas ulubionych aktywności są bezcenne. Wszystkie procesy jakie są uruchamiane podczas aktywności – realnie budują nasze zdrowie i odporność.

Happy active men and ladies dancing zumba at lesson

Jeśli nawet dopiero zaczynasz trenować, bo jakoś wcześniej nie czułaś takiej potrzeby i zaczynasz niemal od zera – również HydroMoc może okazać się wybawieniem. Cytrynian magnezu i cytrynian potasu wraz z krzemem genialnie regeneruje ciało, mięśnie oraz pomaga się pozbyć zakwasów.

Jeśli obawiasz się przewlekłych problemów z koncentracją i bólem głowy, śmigaj po zestaw:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

jeden × pięć =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.