Sposób na odleżyny i trudno gojące się rany
23 września 2021
Pastylki do ssania na gardło. Czy warto je stosować?
24 września 2021
Pokaż wszystkie

Co polecam na bolące dziąsła? Co na ząbkowanie?

Stany zapalne dziąseł należą do dość powszechnych problemów. Potrafią oprócz ogromnego bólu, całkiem skutecznie pozbawić nas dużej ilości pieniędzy. Wizyty u stomatologa do tanich nie należą, a problemy lubią ciągnąć się tygodniami. Czasem nawet miesiącami.

Odpowiednia profilaktyka pomoże Ci zapobiec również tego typu problemom: unikanie stresu, regularne kuracje oczyszczające, właściwa dieta, wystarczająco długi sen – to wszystko ważne podstawy zdrowia.

Gdy jednak coś się dzieje, działam natychmiast i lubię mieć sprawdzone rozwiązania, które na długo przynoszą ulgę. Wtedy łatwiej namierzyć przyczynę i starać się ją wyeliminować.

Sposób na chore dziąsła

Co mi pomogło uporać się doraźnie z problemem z dziąsłami? Niebanalny skład, który został ochrzczony Dziąsło Psikiem. 😛

Dział kreatywny, gdy wymyślał nazwę nowej mieszanki do stosowania w jamie ustnej, dosłownie płakał z radości. ;D Dziąsło Psik – czy może być bardziej pocieszna nazwa?

Ale niech trywialna nazwa Cię nie zwiedzie. Dziąsło Psik to moc przeciwbólowych i antyseptycznych substancji, których nie znajdziesz w żadnej innej naszej mieszance. Moc jest konkretna.

Parodontoza, odsłonięte szyjki

Na co pomaga Dziąsło Psik

(Afta-end)?

Na wszelkie problemy w jamie ustnej:

  • afty,
  • stany zapalne dziąseł.
  • dzięki przeciwbakteryjnemu działaniu, pomaga zagoić wszelkie ranki
  • zapobiega krwawieniu dziąseł.
  • powstrzymując rozwój stanów zapalnych, hamujemy proces cofania się dziąseł.
  • pomocny przy ząbkowaniu.

To produkt bezpieczny do stosowania nawet u maluszków w czasie ząbkowania. W porównaniu z aptecznymi specyfikami, myślę, że skład jest wyjątkowo bezpieczny i możesz się nie obawiać zastosowania go w takim celu.

Działanie przeciwbólowe

Mięta zawarta w Dziąsło Psiku ma działanie przeciwbólowe i chłodzące, dzięki czemu przyniesie każdemu ulgę. A jeśli mimo wszystko obawiasz się występujących w tym produkcie konserwantów, myślę, że ząbkującemu dziecku możesz spokojnie posmarować dziąsełka mocno rozcieńczonym olejkiem miętowym.

Można też zamiennie zastosować olejek goździkowy, który bardzo skutecznie hamuje stany zapalne jamy ustnej. Posiadamy w ofercie także nieco bardziej rozcieńczoną wersję w formie eliksiru na migdałki. 🙂

Jaka jest przyczyna aft?

Chciałam jednak przypomnieć, że działanie miejscowe na afty da dobre rezultaty. Mimo to, trzeba przyjrzeć się diecie, afty to sygnał, że jest przerost grzybów w organizmie i trzeba się tym tematem zająć kompleksowo. W tym celu polecam mieszankę olejków dedykowanych temu problemowi. Wyeliminuj cukier z diety, drożdże i wtedy poprawa będzie trwała. Cała masa ludzi ma problem z przerostem Candidy. Warto dowiedzieć się jakie są inne objawy tej przypadłości, bo być może to jest przyczyna wielu Twoich przewlekłych dolegliwości.

Jesteś zainteresowana kupnem Dziąsło Psikiem?

Śmigaj do sklepu: :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

12 + 1 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.