Mega Omega
Mega Omega
1 marca 2022
Moc adaptogenów
Moc Adaptogenów krok do uzdrowienia
1 marca 2022
Pokaż wszystkie

Wiesiołkowa moc

Wiesiołkowa moc

Wiesiołkowa moc

Wiesiołek – moc najcenniejszych właściwości zamknięta w małych, twardych nasionkach.

Wiesiołek, to roślina rosnąca na łąkach i polach w całej Polsce. Często nazywana jest „świecą nocy”, dlatego że jej żółte kwiatki w nocy się otwierają, a w dzień pozostają zamknięte.

Wyobraź sobie, że idziesz na spacer zieloną dróżką, gdzie nie spojrzysz rosną żółte kwiatki. Znasz je z ” widzenia” ale nigdy nie poznałaś osobiście. A szkoda, bo ta niepozorna roślina ma niezwykłą moc, a właściwie jej maleńkie, twarde nasionka. Pomyślałabyś o tym? Bo ja przyznaję, że nie miałam pojęcia i przez lata wiedza o niezwykłych właściwościach Wiesiołka była dla mnie nieodkryta.

Co zatem Wiesiołek ma nam do zaoferowania?

· W swoim składzie ma liczne nienasycone kwasy tłuszczowe.
· Znajdziemy w nim również minerały, niezbędne do zdrowego funkcjonowania naszego organizmu, takie jak: selen, cynk, wapń i magnez.
· Wspomaga pracę naczyń krwionośnych przeciwdziałając miażdżycy i zawałowi serca.
· Poprawia nastrój i jest nieoceniony w problemach z migreną.
· Wspomaga koncentrację i pamięć.
· Wpływa na poprawę skóry i włosów.
· Jest doskonałym środkiem pielęgnacyjnym do całego ciała.

Dlaczego Wiesiołek jest tak ważny, to już sobie wyjaśniliśmy, ale dlaczego Wiesiołek Zielonego Detoxu? Bo w jego składzie znajdziesz olej z nasion Wiesiołka dwuletniego tłoczonego na zimno w tym Kwas linolowy (omega-6), kwas gamma-linolenowy (omega-6) i kwas oleinowy (mega-9). Poza tym najwyższa jakość i pewność działania.

To niezwykłe, że Wiesiołek, roślina tak po prostu rosnąca na łące, ma tak szerokie spektrum działania i jest dostępna dla każdego! To właśnie jest moc natury, która nie dzieli, nie segreguje, nie wskazuje kto może dostać pomoc, a kto nie. Natura jest absolutnie dla każdego kto potrzebuje jej pomocy!
Jeżeli to właśnie Ty potrzebujesz jej pomocy, nie wahaj się i sięgnij po moc natury zamkniętej w kapsułce. To najlepsze, co możesz sobie ofiarować!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

19 − piętnaście =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.