Zdrowe odchudzanie to wsparcie trawienia
28 kwietnia 2022
Co na problemy z zasypianiem i bezsennością ?
28 kwietnia 2022
Pokaż wszystkie

Zdrowa wątroba to piękna skóra?

Nie inaczej 🙂

Czy wiesz który narząd jest naszym największym i najważniejszym filtrem ???

Tak, dobrze kombinujesz – wątroba. Przetwarza i filtruje wszystko co jesz, pijesz, wdychasz, a nawet wchłaniasz przez skórę . Jest ona potężną fabryką pracująca 24 godziny na dobę i odpowiada za ponad 500 różnych funkcji i wykonuje ponad 200 zadań jednocześnie! Oczyszcza krew z toksyn, reguluje poziom hormonów, gromadzi niezbędne dla naszego organizmu aminokwasy, reguluje cholesterol. Zdrowa wątroba jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Bez niej nie dało by się przeżyć nawet jednego dnia. A mimo to tak mało czasu jej poświęcamy.

Tu znajdziesz coś, co ją wspiera, regeneruje: https://zielonydetox.pl/product/zdrowa-watroba/

Jakie są objawy przeciążonej wątroby?

  • dziwne plamy na skórze
  • trądzik, wypryski na całym ciele
  • świąt skóry nie do zniesienia
  • ciemniejsza barwa moczu
  • obrzęki kończyn
  • ucisk z prawej strony pod żebrami
  • wahania nastroju

Tak, to są objawy chorej wątroby. Nie wiedziałeś? Większość z nich są mało niebezpieczne ale niestety przy dużym obciążeniu tego organu występują poważne choroby, nawet kończące się zgonem..

Jeśli masz już stwierdzoną otłuszczoną lub stłuszczoną wątrobę masz w zasadzie pewność, że ten organ wymaga Twojej większej uwagi. A osoby z otyłością… One otłuszczone mają wszystkie narządy układu pokarmowego, więc ciężko by i wątroba była w dobrej sytuacji. Także otyłość to też chora wątroba.

Jaka jest przyczyna chorób wątroby?

Leki, niezdrowe jedzenie i niedobór snu mocno eksploatują wątrobę. Gdy mamy zbyt dużo pasożytów, również wątroba ma więcej zadań. One produkują masę trucizn do naszego ciała. Więc oczyszczanie-odrobaczanie profilaktyczne – jak najbardziej wskazane.

Wątroba to ultra ważny organ i o nią trzeba dbać.

Zioła na wątrobę

Gdy czujesz, że potrzebujesz ziołowego wsparcia dla naszego największego filtra w organizmie, możesz spokojnie sięgnąć po ten ziołowy suplement diety, który pomaga odzyskać dawną sprawność wątroby.

  • Karczoch to wspaniały owoc wywierający dobroczynny wpływ na cały układ trawienie. Wspomaga detoksykację, przepływ soku trawiennego. Ponadto utrzymuje zdrową wątrobę i zwiększa komfort trawienia. Dzięki niemu pozbędziesz się gazów, bólu brzucha czy uczucia pełności. To jednak nie wszystko – normalizuje poziom cholesterolu i lipidów we krwi.
  • Ostropest jest znany od dawna jako naturalna pomoc dla naszej wątroby. Regeneruje komórki naszej niesamowitej oczyszczalni krwi, optymalizuje poziom żółci, ale też glukozy we krwi. Co więcej wyciąg z ostropestu wpływa bardzo pozytywnie na zdrowie serca. Chroni wątrobę oraz łagodzi stany zapalne, utrzymuje równowagę wewnętrzną organizmu i zmniejsza namnażaniu się wolnych rodników, które są dla organizmu w dużej ilośći niebezpieczne,
  • Zastanawiasz się co w naszym składzie robi cholina? To substancja, która pomaga w prawidłowym metabolizmie homocysteiny. 

Jeśli zależy Ci na prawidłowym metabolizmu tłuszczów, sięgnij po Zdrową Wątrobę. Forma ekstraktu zapewnia bardziej intensywne działanie, a pieprz także podkręca działanie ziół oraz zwiększa wchłanialność. Myślę, że ta formuła i jakość Cię nie zawiedzie. https://zielonydetox.pl/product/zdrowa-watroba/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

4 × 2 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.