Co na problemy z zasypianiem i bezsennością ?
28 kwietnia 2022
Migdałecznik – specjalista od serca
29 kwietnia 2022
Pokaż wszystkie

Jak naturalnie wyleczyć zapalenie pęcherza?

Są osoby, które mają z tym notorycznie problem. I nigdzie nie ruszają się bez leku na pęcherz bez recepty. To dość powszechna przypadłość kobiet i dziewczynek.

Najczęściej zaczyna się bardzo niewinnie.. :-/ Znasz szczypanie i pieczenie w miejscach intymnych?

Jak się zauważy te pierwsze objawy trzeba zadziałać natychmiast! https://zielonydetox.pl/product/zdrowy-uklad-moczowy/

Nie zastanawiać się: „a może mi się tylko wydaje, albo może samo przejdzie”. Wierz mi, nie chcesz, by to się rozwinęło. Nie chcesz z godziny na godzinę czuć się coraz gorzej, stracić panowanie nad pęcherzem, dostać krwiomoczu, a na koniec jechać na SOR czy do lekarza po natychmiastowy antybiotyk na zapalenie nerki. Nie chcesz leczyć potem miesiącami grzybicy wynikającej z działania antybiotyku. 😉

Wierz mi, że pierwsze minuty/godziny są najważniejsze. I trzeba zadziałać zdecydowanie. Nie żadne pitu, pitu. Nie żadna jedna kapsułka, bo tak napisali na opakowaniu. Musieli tak napisać, bo takie mamy dziadowskie prawo.

Co konkretnie robić przy zapaleniu pęcherza?

Dużo pijemy rzeczy, które zwiększają ilość wydzielanego moczu. Może to być napar z pokrzywy, rumianek, skrzyp… Coś takiego. Ale nie kawa, nie herbata. Sok z żurawiny byłby super. Witamina C- warto brać mega dawki. ADEK też się przyda.

Wygrzewamy podbrzusze termoforem, smarujemy miejscowo Intymną Mgiełką i bierzemy konkretnie nasze zioła. Nie cykamy się ich brać sporo i często. I tak jeden dzień, jeśli zadziałaliśmy błyskawicznie. Dłużej, jeśli infekcja nam się ostro rozszalała.

Super działają też nasiadówki z super ciepłej wodzie z połową buteleczki wody utlenionej. Ulga jest natychmiastowa. Można też do tego użyć naszego olejku Intymnej Mgiełki. A miejscowo jeśli jej nie mamy, można również zastosować Hydro Moc.

Zioła do działania wewnętrznego

Przede wszystkim produkt marki Better, czyli Zdrowy Układ Moczowy.

—-> https://zielonydetox.pl/product/zdrowy-uklad-moczowy/

Gdy czuję pieczenie i ból podbrzusza, lubię sprawdzone rozwiązania. Według mnie najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze są zioła w odpowiedniej dawce 😉 Tu znajdziesz skuteczne dawkowanie.

No i pamiętajmy, że mamy jeszcze super skuteczny probiotyk zwalczający przewlekłe stany zapalne. Jest sztosowy. Intymna Pro Uro.

Zdrowy układ moczowy to połączenie klasycznych ziół od dawna stosowanych do pokonywania infekcji pęcherza.

Brzoza brodawkowata równa się  zdrowie pęcherza moczowego. Zwiększa ilość wydalanego moczu, dzięki czemu wszelkie bakterie szybciej nasz opuszczają. Ponadto działa przeciwnowotworowo i wspiera trawienie. Ekstrakt oznacza, że działanie jest znacznie mocniejsze niż herbatka z suszu. 🙂

Pokrzywa również jest znana ze swojej zdolności do działania moczopędnego. Oczyszcza nerki i krew. Jest wspaniała. Dzięki zawartości krzemu ten suplement będzie jednocześnie odżywiał jeszcze nasze stawy, skórę, włosy i paznokci. Tyle dobroci 😀 No i oczywiście na pierwszym miejscu owoc żurawiny, które w produkcie na układ moczowy nie mogłoby zabraknąć.

Do tego pieprz zwiększający działanie poszczególnych ekstraktów. Wspaniała sprawa. Mniszek lekarski pobudza wydzielanie nie tylko moczu ale i żółci. A to może to być niebezpieczne, gdy ktoś już ma dużo sporych kamieni nerkowych. Profilaktyka ich tworzenia i oczyszczanie zanim się do takiego stanu człowiek doprowadzi w takim wypadku jest mocno wskazana. 

Lepiej zapobiegać niż leczyć

Profilaktyka wygląda następująco:

  • Pijemy dużo wody i siusiamy wtedy, kiedy nam się chce
  • w nocy śpimy bez bielizny najlepiej w koszuli nocnej
  • nie używamy pełnych sztuczności wkładek jednorazowych – dużo lepsze są z bawełny organicznej wielorazowe. To też profilaktyka nowotworów narządów rodnych
  • rezygnujemy z płynów do higieny intymnej. Każdy jest niewiele wart. Można podmywać się naparami ziołowymi. Może rumiankiem. Nawet woda wystarcza – szczególnie u dziewczynek
  • rezygnujemy z syntetycznej bielizny. Wiele z was zauważyło, że reakcja organizmu na majtki z poliestru jest niemal natychmiastowa.

Pamiętaj co warto mieć zawsze przy sobie, by czuć się pewnie na każdym wyjeździe: https://zielonydetox.pl/product/zdrowy-uklad-moczowy/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

pięć × jeden =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.