Jak naturalnie wyleczyć zapalenie pęcherza?
29 kwietnia 2022
Czy cukrzycę można wyleczyć?
29 kwietnia 2022
Pokaż wszystkie

Migdałecznik – specjalista od serca

Czy ktoś kiedyś słyszał o Migdałeczniku inaczej zwanym Arjuna? https://zielonydetox.pl/product/migdalecznik/

Bo ja przyznaje, że nie. Gdy po raz pierwszy zaczęłam czytać o nim, absolutnie się zakochałam! A jak się okazało, że możemy go mieć u nas w sklepie to już w ogóle straciłam głowę. Już mówię dlaczego… 🧐

Migdałecznik arjuna to niedoceniane i słabo znany surowiec zielarski z Indii i Sri Lanki. Kora migdałecznika jest niezwykle ceniona w ajurwedzie i na terenach, gdzie jest gatunkiem rodzimym – wysokim i rozłożystym drzewem.

A może jednak zioło uniwersalne?

Pozytywnie wpływa na funkcjonowanie praktycznie wszystkich układów:

  • oddechowego,
  • hormonalnego,
  • rozrodczego,
  • krwionośnego,
  • nerwowego,
  • moczowego,
  • trawiennego.

Wydaje się nieprawdopodobne, a jednak ma aż tyle cennych właściwości!!! https://zielonydetox.pl/product/migdalecznik/

Jeżeli borykasz się z problemami trawiennymi, występują u Ciebie biegunki – Twój układ pokarmowy nie działa sprawnie, a perestaltyka jelit pozostawia wiele do życzenia.

Wypróbuj Migdałecznik, ma szerokie spektrum działania. Posiada właściwości ściągające dzięki czemu zatrzymuje biegunkę, reguluje pracę jelit i co najważniejsze poprawia pracę wątroby.

Coś na arytmię i skoki ciśnienia?

Robi jednak znacznie więcej.

Wpływa na skurcze i rozkurcze mięśnia serca i na obniżenie ciśnienia krwi. Obniża poziom cholesterolu całkowitego krwi. Co więcej Migdałecznik można zastosować podczas skaleczeń, urazów, ponieważ posiada działanie koagulacyjne, co ułatwia zatamowanie krwi. Każdy powinien mieć Arjune w swoim domu. https://zielonydetox.pl/product/migdalecznik/

Migdałecznik na co jeszcze?

✅ na problemy z drogami moczowymi- reguluje częstotliwość oddawania moczu. 🚽🚽🚽

✅ Wpływa pozytywnie na cały układ hormonalny i poprawia jakość nasienia.

✅ Pomaga utrzymać drożne drogi oddechowe i usuwać zalegającą wydzielinę. To niezwykłe ile właściwości posiada jedno zioło, ale to właśnie jest moc natury!!!

Migdałecznik pomoże także osobom, które cierpią na brak apetytu.

Pieprz dodany do naszego standaryzowanego ekstraktu bardzo pomaga w procesie trawienia i zwiększa skuteczność ziołowych składników. https://zielonydetox.pl/product/migdalecznik/

Przeciwskazania

Niestety nie każdy może zażywać Migdałecznika. Osoby zażywające leki na serce powinny zachować ostrożność ponieważ zioło może wchodzić w interakcje z lekami. Może wpływać na czynność tarczycy dlatego osoby z nadczynnością i niedoczynnością również powinny zachować ostrożność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

3 − 2 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.