Jesteśmy odpowiedzialni za swoje zdrowie, ale trzeba odwagi by wziąć je w swoje ręce. Nie oddawaj odpowiedzialności obcej osobie. Dla niej to tylko praca. Dla Ciebie największy skarb.

Joanna Manikowska

 
Detox i odrobaczanie to wymagające okresy w moim kalendarzu.

Wymyślanie przepisów na dania, aby były bezglutenowe i szybkie (bo przecież nie mam całego dnia na pichcenie) a do tego dania strawne finansowo zajmowało mi dużo czasu.

Brakuje mi na rynku źródeł inspiracji kulinarnych, aby rodzina miała takie jedzenie, że bycie na detoxie było dla nich przyjemnością (bo tak smacznie jemy ;) )

Poszukiwałam takiego wydania przepisów (nie dań wegetariańskich opartych na niezdrowym chlebie bezglutenowym zapakowanym w plastik z półroczą datą ważności i nawet jak skład jest ok, to to jedzenie jest po prostu "nie żywe"), przepisów na dania, które są zdrowe i będą wspierały proces oczyszczania.

Skąd pomysł na eBook/kurs z przepisami?

Nie lubię skrajności, za to uwielbiam jedzenie!

Mama zawsze mówiła, że łatwiej mnie ubrać niż nakramić... no i tak zostało ;)

no i detox nie polega na głodzeniu się! Można jeść dowoli (ja na przykład jem bardzo dużo) ale z głową.

No i właśnie"to z głową" było największym problemem.

 
No dobrze ale... skąd brać przepisy? Jest milion blogów i przepisowni na internetach. Ale większość z nich jest w jakimś nurcie, albo wegańska, albo paleo, albo bardzo bardzo rygorystyczna Dąbrowska. Nie ma nic poświęconego strickte detoxowi i oczyszczaniu się z użyciem ziół.

W odpowiedzi na to zapotrzebowanie właśnie tworzę dla Ciebie zbiór takich cudowności. Przepisy, efektowne, pyszne, szybkie.

Znajdziecie w nim ok 30 przepisów na śniadania, obiady, przekąski i słodkości. Ale to nie wszystko, jest tam też cały moduł mojej merytorycznej wiedzy!

Opowiadam jakie produkty jeść i dlaczego wspierają proces oczyszczania.

To obowiązkowa pozycja dla każdej osoby, która chce przeprowadzić odrobaczanie czy detox!

Jesteś zainteresowana?
Wideo w którym ja gotuję i prowadzę Cię krok po kroku jako dodatek do kulinarnego ebooka! To jest wystrzałowa oferta i polecam ją z całego serca. Filmy są okraszone dużą dozą komentarzy :) jak zawsze u mnie.

---> W tym pakiecie znajdziesz wideo w którym krok po kroku przeprowadzam Cię przez przygotowanie dania. Jest tu nagranych kilka podstawowych przepisów solidnie okraszonych moimi komentarzami i wskazówkami (jak zawsze :) )

---> Jest też fragment książki, w której tłumaczę czym się kierować aby detox był najskuteczniejszy.

---> Pięknie graficznie oprawione przepisy, a także wskazówki jak przygotować przyjęcie ze zdrowym jedzeniem dla dzieciarni!


Stworzyłam dla Ciebie zbiór cudowności. Przepisy, efektowne, pyszne, szybkie.

Znajdziecie w ebooku 62 strony przepisów na śniadania, obiady, przekąski i słodkości. Wszystko jest podzielone tematycznie. Ale to nie wszystko, jest tam też cały moduł mojej merytorycznej wiedzy! A także antyprzeziębieniowe eliksiry!

Opowiadam jakie produkty jeść i dlaczego wspierają proces oczyszczania.

To obowiązkowa pozycja dla każdej osoby, która chce przeprowadzić odrobaczanie czy detox!


Ale to jeszcze nie wszystko...

Ebook jest też w postaci audio czytany... przeze mnie!

Nagranie z moim głosem, z moimi komentarzami będzie dostępne zaraz po zakończonej przedsprzedaży! Po dodaniu audiobooka, cena produktu wzrośnie, bo wzrośnie jego wartość.

Kup ebooka w mini kursie już teraz aby zapewnić sobie najniższą możliwą cenę tego produktu i miej do niego dostęp na całe życie!
 
 


 
 

Wersja podstawowa

 • 62 strony konkretnej wiedzy merytorycznej i przepisów
  • wideo wprowadzające w kursie
  • dodatkowe pdf w modułach
  • audiobook
 

Wersja VIP

 • 62 strony konkretnej wiedzy merytorycznej i przepisów
  • wideo wprowadzające w kursie
  • dodatkowe pdf w modułach
  • audiobook
  • nagrania wideo przygotowania potraw
  • możesz gotować ze mną
 
 


Wideo w którym pokazuje co zawiera wersja podstawowa i jak ebook wygląda w środku